formlu-tavan-hatti-header

Tavan Sistemleri (modüler tavan, alt tabaka, güneş siperlikleri, ışıklı tavan, panoramik sistemler) Grupo Antolin'in tüm satışlarının %49'unu oluşturan bir iş koludur.

Grupo Antolin’in bir parçası olarak Ototrim; sürdürülebilirlik, ağırlık azaltma, özelleştirme, gelişmiş güvenlik, tasarım ve konfor açısından müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için küresel çözümleri yerel destek ile müşterilerine sunmaktadır.

Yüksek teknoloji ile desteklenen üretim tesisleri ve Just In Time merkezlerinin dünyanın her yerine tam entegrasyonu yüksek kalitede çözümlerin üretilmesine izin verir.

Grupo Antolin; yenilikçi çözümler ve ar-ge liderleri arasında yerini korumaktadır. Doğal lifler, süngerler ve yeşil yapıştırıcılar kullanarak, daha Ekolojik, Hafif ve Yeşil Tavan Sistemleri geliştirilmesi için çalışmaktadır.

Karmaşık işlevleri karşılayabilmek ve müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ihtiyaç duyulan bileşenleri modüler sistemlere dönüştürerek, ana üreticiyle tam entegrasyon sağlayan Formlu Tavan Üretim Hattımız, Otomotiv Endüstrisinin en büyük markaları için yüksek kaliteli çözümler üretmektedir.

formlu-tavan-urunler