guneslik-hatti-header

Tüm kesimlerinin taleplerine uygun, ağırlık, güvenlik ve özelleştirme ile ilgili olarak çok çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için optimal çözüm odaklı hattımız; LED aydınlatma, kalınlıkları düşürme ve astar kullanımını azaltma üzerine statejik olarak planlanmıştır.

guneslik-urunler

cam-krikosu-hatti-header

30 yılı aşkın süredir kalite, maliyet, ağırlık ve basit montaj gibi tüm müşteri gereksinimlerini karşılayan bileşenleri yüksek kaliteli ürünler olarak üretmekteyiz.

Çelik ve Alüminyum ürünlerden, magnezyum ve plastik enjeksiyon ürünlere kadar geniş üretim seçenekleri sunan hattımız tüm Avrupa çapında geçerli sertifikasyonlara sahiptir.

cam-krikosu-urunler

plastik-enjeksiyon-header

Ototrim Panel ve Tic. A.Ş. Plastik Enjeksiyon Üretim Hattı, ileri teknoloji plastik enjeksiyon makinaları, robotları ve yardımcı ekipmanları ile otomotiv ana sanayine hizmet vermektedir.
Ototrim Plastik Enjeksiyon Üretim Hattı ileri teknoloji tam otomatik plastik enjeksiyon makinaları ile ileri teknoloji robotlar ile parçalar kalıptan el değmeden alınmakta ve işlem göreceği operatör çalışma masalarına bantlı konveyör ile taşınmaktadır.
Yüksek kalite plastik enjeksiyon parçaları üreterek otomotiv ana sanayinin memnuniyeti sağlanmaktadır.
Otomobil ve ticari araçlar için iç parçalar üretilmektedir. Enjeksiyon sonrası montaj hatları ile de müşterilerimizin istekleri doğrultusunda üretim yapılmaktadır.

plastik-enjeksiyon-urunler

kapi-hatti-header

Yüksek teknoloji içeren üretim hattımız Kapı Panelleri üretiminde her müşterisi için optimal çözümler sağlar. Grupo Antolin’in bir parçası olarak hedefimiz tüm segmentlerde gelişmiş üretim teknolojilerini entegre ederek ağırlıkları azaltılmış paneller üretmektir.

Yüksek katma değerli teknolojilere entegre olarak çalışan üretim hattımız (perçinleme, enjeksiyon, sprey cilt, termoformasyon, ultrasonik kaynak) çok sayıda ve çeşitli türevleri olan kapı panellerini yüksek kalite ile üretmektedir.

 
 

kapi-hatti-urunler

formlu-tavan-hatti-header

Tavan Sistemleri (modüler tavan, alt tabaka, güneş siperlikleri, ışıklı tavan, panoramik sistemler) Grupo Antolin'in tüm satışlarının %49'unu oluşturan bir iş koludur.

Grupo Antolin’in bir parçası olarak Ototrim; sürdürülebilirlik, ağırlık azaltma, özelleştirme, gelişmiş güvenlik, tasarım ve konfor açısından müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için küresel çözümleri yerel destek ile müşterilerine sunmaktadır.

Yüksek teknoloji ile desteklenen üretim tesisleri ve Just In Time merkezlerinin dünyanın her yerine tam entegrasyonu yüksek kalitede çözümlerin üretilmesine izin verir.

Grupo Antolin; yenilikçi çözümler ve ar-ge liderleri arasında yerini korumaktadır. Doğal lifler, süngerler ve yeşil yapıştırıcılar kullanarak, daha Ekolojik, Hafif ve Yeşil Tavan Sistemleri geliştirilmesi için çalışmaktadır.

Karmaşık işlevleri karşılayabilmek ve müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ihtiyaç duyulan bileşenleri modüler sistemlere dönüştürerek, ana üreticiyle tam entegrasyon sağlayan Formlu Tavan Üretim Hattımız, Otomotiv Endüstrisinin en büyük markaları için yüksek kaliteli çözümler üretmektedir.

formlu-tavan-urunler